LXI Sesja Gminy Kobylnica w dniu 2 marca 2023 r.
Wyniki z głosowania nad uchwałami LXI Sesja Gminy Kobylnica w dniu 2 marca 2023 r.
Przeprowadzone głosowania
- Głosowanie w sprawie udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej Powiatowi Słupskiemu na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1153G na odcinku Zagórki-Zbyszewo (gmina Kobylnica)”, - czas głosowania: 2 marca 2023, godz. 09:20, wyniki: ZA: 14, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 1 Wyniki imienne: Janusz Adamczyk (ZA), Krystyna Balcerek (ZA), Joanna Buryło (ZA), Ryszard Cichosz (ZA), Iwona Drapalska-Krawczyk (ZA), Janusz Kaszowski (ZA), Leon Kiziukiewicz (ZA), Joanna Michalak (NIEOBECNI), Paweł Pawlak (ZA), Mirosław Przybył (ZA), Barbara Stępień (ZA), Mieczysław Stępniewski (ZA), Elżbieta Surmacz (ZA), Alicja Szymańska (ZA), Joanna Walentukiewicz-Czałpińska (ZA)
- Głosowanie w sprawie zmiany uchwały w sprawie zaciągnięcia długoterminowej pożyczki z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, - czas głosowania: 2 marca 2023, godz. 09:22, wyniki: ZA: 14, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 1 Wyniki imienne: Janusz Adamczyk (ZA), Krystyna Balcerek (ZA), Joanna Buryło (ZA), Ryszard Cichosz (ZA), Iwona Drapalska-Krawczyk (ZA), Janusz Kaszowski (ZA), Leon Kiziukiewicz (ZA), Joanna Michalak (NIEOBECNI), Paweł Pawlak (ZA), Mirosław Przybył (ZA), Barbara Stępień (ZA), Mieczysław Stępniewski (ZA), Elżbieta Surmacz (ZA), Alicja Szymańska (ZA), Joanna Walentukiewicz-Czałpińska (ZA)
- Głosowanie w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kobylnica, - czas głosowania: 2 marca 2023, godz. 09:23, wyniki: ZA: 13, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 1, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 1 Wyniki imienne: Janusz Adamczyk (ZA), Krystyna Balcerek (ZA), Joanna Buryło (ZA), Ryszard Cichosz (ZA), Iwona Drapalska-Krawczyk (ZA), Janusz Kaszowski (ZA), Leon Kiziukiewicz (ZA), Joanna Michalak (NIEOBECNI), Paweł Pawlak (WSTRZYMUJĘ SIĘ), Mirosław Przybył (ZA), Barbara Stępień (ZA), Mieczysław Stępniewski (ZA), Elżbieta Surmacz (ZA), Alicja Szymańska (ZA), Joanna Walentukiewicz-Czałpińska (ZA)
- Głosowanie w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Kobylnica na 2023 rok, - czas głosowania: 2 marca 2023, godz. 09:24, wyniki: ZA: 13, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 1, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 1 Wyniki imienne: Janusz Adamczyk (ZA), Krystyna Balcerek (ZA), Joanna Buryło (ZA), Ryszard Cichosz (ZA), Iwona Drapalska-Krawczyk (ZA), Janusz Kaszowski (ZA), Leon Kiziukiewicz (ZA), Joanna Michalak (NIEOBECNI), Paweł Pawlak (WSTRZYMUJĘ SIĘ), Mirosław Przybył (ZA), Barbara Stępień (ZA), Mieczysław Stępniewski (ZA), Elżbieta Surmacz (ZA), Alicja Szymańska (ZA), Joanna Walentukiewicz-Czałpińska (ZA)
- Głosowanie w sprawie powierzenia Wójtowi uprawnień w zakresie ustalenia wysokości opłat za korzystanie z gminnych cmentarzy, - czas głosowania: 2 marca 2023, godz. 09:25, wyniki: ZA: 14, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 1 Wyniki imienne: Janusz Adamczyk (ZA), Krystyna Balcerek (ZA), Joanna Buryło (ZA), Ryszard Cichosz (ZA), Iwona Drapalska-Krawczyk (ZA), Janusz Kaszowski (ZA), Leon Kiziukiewicz (ZA), Joanna Michalak (NIEOBECNI), Paweł Pawlak (ZA), Mirosław Przybył (ZA), Barbara Stępień (ZA), Mieczysław Stępniewski (ZA), Elżbieta Surmacz (ZA), Alicja Szymańska (ZA), Joanna Walentukiewicz-Czałpińska (ZA)
- Głosowanie w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy gruntu, stanowiącego własność Gminy Kobylnica, położonego przy al. Orzechowej w Kobylnicy, na okres 10 lat, - czas głosowania: 2 marca 2023, godz. 09:26, wyniki: ZA: 13, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 1, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 1 Wyniki imienne: Janusz Adamczyk (ZA), Krystyna Balcerek (ZA), Joanna Buryło (ZA), Ryszard Cichosz (ZA), Iwona Drapalska-Krawczyk (ZA), Janusz Kaszowski (ZA), Leon Kiziukiewicz (ZA), Joanna Michalak (NIEOBECNI), Paweł Pawlak (WSTRZYMUJĘ SIĘ), Mirosław Przybył (ZA), Barbara Stępień (ZA), Mieczysław Stępniewski (ZA), Elżbieta Surmacz (ZA), Alicja Szymańska (ZA), Joanna Walentukiewicz-Czałpińska (ZA)
- Głosowanie w sprawie zmieniająca uchwałę Nr VII/63/2019 Rady Gminy Kobylnica z dnia 28 marca 2019r. w sprawie ustalenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami w ramach Kobylnickiego Budżetu Obywatelskiego, - czas głosowania: 2 marca 2023, godz. 09:27, wyniki: ZA: 13, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 1, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 1 Wyniki imienne: Janusz Adamczyk (ZA), Krystyna Balcerek (ZA), Joanna Buryło (ZA), Ryszard Cichosz (ZA), Iwona Drapalska-Krawczyk (ZA), Janusz Kaszowski (ZA), Leon Kiziukiewicz (ZA), Joanna Michalak (NIEOBECNI), Paweł Pawlak (WSTRZYMUJĘ SIĘ), Mirosław Przybył (ZA), Barbara Stępień (ZA), Mieczysław Stępniewski (ZA), Elżbieta Surmacz (ZA), Alicja Szymańska (ZA), Joanna Walentukiewicz-Czałpińska (ZA)
- Głosowanie w sprawie zmiany uchwały Nr II/21/2018 Rady Gminy Kobylnica z dnia 29 listopada 2018r. w sprawie uchwalenia programu osłonowego „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023, - czas głosowania: 2 marca 2023, godz. 09:29, wyniki: ZA: 14, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 1 Wyniki imienne: Janusz Adamczyk (ZA), Krystyna Balcerek (ZA), Joanna Buryło (ZA), Ryszard Cichosz (ZA), Iwona Drapalska-Krawczyk (ZA), Janusz Kaszowski (ZA), Leon Kiziukiewicz (ZA), Joanna Michalak (NIEOBECNI), Paweł Pawlak (ZA), Mirosław Przybył (ZA), Barbara Stępień (ZA), Mieczysław Stępniewski (ZA), Elżbieta Surmacz (ZA), Alicja Szymańska (ZA), Joanna Walentukiewicz-Czałpińska (ZA)
- Głosowanie w sprawie zmiany uchwały Nr XXI/191/2020 Rady Gminy Kobylnica z dnia 12 marca 2020r. w sprawie szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, oraz szczegółowe warunki częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat, jak również tryb ich pobierania, - czas głosowania: 2 marca 2023, godz. 09:30, wyniki: ZA: 14, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 1 Wyniki imienne: Janusz Adamczyk (ZA), Krystyna Balcerek (ZA), Joanna Buryło (ZA), Ryszard Cichosz (ZA), Iwona Drapalska-Krawczyk (ZA), Janusz Kaszowski (ZA), Leon Kiziukiewicz (ZA), Joanna Michalak (NIEOBECNI), Paweł Pawlak (ZA), Mirosław Przybył (ZA), Barbara Stępień (ZA), Mieczysław Stępniewski (ZA), Elżbieta Surmacz (ZA), Alicja Szymańska (ZA), Joanna Walentukiewicz-Czałpińska (ZA)
- Głosowanie w sprawie przyjęcia rocznego sprawozdania z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny dla Gminy Kobylnica w roku 2022, - czas głosowania: 2 marca 2023, godz. 09:30, wyniki: ZA: 13, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 1, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 1 Wyniki imienne: Janusz Adamczyk (ZA), Krystyna Balcerek (ZA), Joanna Buryło (ZA), Ryszard Cichosz (ZA), Iwona Drapalska-Krawczyk (ZA), Janusz Kaszowski (ZA), Leon Kiziukiewicz (ZA), Joanna Michalak (NIEOBECNI), Paweł Pawlak (WSTRZYMUJĘ SIĘ), Mirosław Przybył (ZA), Barbara Stępień (ZA), Mieczysław Stępniewski (ZA), Elżbieta Surmacz (ZA), Alicja Szymańska (ZA), Joanna Walentukiewicz-Czałpińska (ZA)
- Głosowanie w sprawie przyjęcia programu zapobiegania bezdomności zwierząt i opieki nad zwierzętami bezdomnymi na terenie Gminy Kobylnica na 2023 rok, - czas głosowania: 2 marca 2023, godz. 09:31, wyniki: ZA: 14, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 1 Wyniki imienne: Janusz Adamczyk (ZA), Krystyna Balcerek (ZA), Joanna Buryło (ZA), Ryszard Cichosz (ZA), Iwona Drapalska-Krawczyk (ZA), Janusz Kaszowski (ZA), Leon Kiziukiewicz (ZA), Joanna Michalak (NIEOBECNI), Paweł Pawlak (ZA), Mirosław Przybył (ZA), Barbara Stępień (ZA), Mieczysław Stępniewski (ZA), Elżbieta Surmacz (ZA), Alicja Szymańska (ZA), Joanna Walentukiewicz-Czałpińska (ZA)
- Głosowanie w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działki nr 32/11, położonej w obrębie Płaszewo, w gminie Kobylnica, - czas głosowania: 2 marca 2023, godz. 09:32, wyniki: ZA: 13, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 1, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 1 Wyniki imienne: Janusz Adamczyk (ZA), Krystyna Balcerek (ZA), Joanna Buryło (ZA), Ryszard Cichosz (ZA), Iwona Drapalska-Krawczyk (ZA), Janusz Kaszowski (ZA), Leon Kiziukiewicz (ZA), Joanna Michalak (NIEOBECNI), Paweł Pawlak (WSTRZYMUJĘ SIĘ), Mirosław Przybył (ZA), Barbara Stępień (ZA), Mieczysław Stępniewski (ZA), Elżbieta Surmacz (ZA), Alicja Szymańska (ZA), Joanna Walentukiewicz-Czałpińska (ZA)
- Głosowanie w sprawie przekazania do Wojewódzkiego Sądy Administracyjnego w Gdańsku skargi Prokuratora Rejonowego w Słupsku wraz z odpowiedzią na skargę, - czas głosowania: 2 marca 2023, godz. 09:34, wyniki: ZA: 13, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 1, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 1 Wyniki imienne: Janusz Adamczyk (ZA), Krystyna Balcerek (ZA), Joanna Buryło (ZA), Ryszard Cichosz (ZA), Iwona Drapalska-Krawczyk (ZA), Janusz Kaszowski (ZA), Leon Kiziukiewicz (ZA), Joanna Michalak (NIEOBECNI), Paweł Pawlak (WSTRZYMUJĘ SIĘ), Mirosław Przybył (ZA), Barbara Stępień (ZA), Mieczysław Stępniewski (ZA), Elżbieta Surmacz (ZA), Alicja Szymańska (ZA), Joanna Walentukiewicz-Czałpińska (ZA)
- Głosowanie w sprawie przekazania Wójtowi Gminy Kobylnica skargi na pracownika Urzędu Gminy, - czas głosowania: 2 marca 2023, godz. 09:35, wyniki: ZA: 14, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 1 Wyniki imienne: Janusz Adamczyk (ZA), Krystyna Balcerek (ZA), Joanna Buryło (ZA), Ryszard Cichosz (ZA), Iwona Drapalska-Krawczyk (ZA), Janusz Kaszowski (ZA), Leon Kiziukiewicz (ZA), Joanna Michalak (NIEOBECNI), Paweł Pawlak (ZA), Mirosław Przybył (ZA), Barbara Stępień (ZA), Mieczysław Stępniewski (ZA), Elżbieta Surmacz (ZA), Alicja Szymańska (ZA), Joanna Walentukiewicz-Czałpińska (ZA)
- Głosowanie w sprawie przekazania Wójtowi Gminy Kobylnica skargi na pracownika Urzędu Gminy. - czas głosowania: 2 marca 2023, godz. 09:35, wyniki: ZA: 14, PRZECIW: 0, WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, BRAK GŁOSU: 0, NIEOBECNI: 1 Wyniki imienne: Janusz Adamczyk (ZA), Krystyna Balcerek (ZA), Joanna Buryło (ZA), Ryszard Cichosz (ZA), Iwona Drapalska-Krawczyk (ZA), Janusz Kaszowski (ZA), Leon Kiziukiewicz (ZA), Joanna Michalak (NIEOBECNI), Paweł Pawlak (ZA), Mirosław Przybył (ZA), Barbara Stępień (ZA), Mieczysław Stępniewski (ZA), Elżbieta Surmacz (ZA), Alicja Szymańska (ZA), Joanna Walentukiewicz-Czałpińska (ZA)
Uczestnictwo w głosowaniach
- Adamczyk Janusz: 15/15
- Balcerek Krystyna: 15/15
- Buryło Joanna : 15/15
- Cichosz Ryszard : 15/15
- Drapalska-Krawczyk Iwona: 15/15
- Kaszowski Janusz : 15/15
- Kiziukiewicz Leon: 15/15
- Pawlak Paweł : 15/15
- Przybył Mirosław: 15/15
- Stępień Barbara: 15/15
- Stępniewski Mieczysław: 15/15
- Surmacz Elżbieta: 15/15
- Szymańska Alicja : 15/15
- Walentukiewicz-Czałpińska Joanna: 15/15